Vzduchem sušené ovoce Kareli

Úvod Vše o produktechVzduchem sušené ovoce Kareli

Logo Kareli Fruit

Kareli Fruits se specializuje na vysoce kvalitní ovocné produkty pro zdravý a aktivní životní styl a tuto koncepci aplikuje v každé fázi vývoje a zpracování produktů.

 

Závod Kareli Fruits se nachází v Kareli v Gruzii - jedné z nejproduktivnějších a nejznámějších oblastí pěstování ovoce na planetě.

 

Plantáž v Gruzii

 

Kareli Fruits zaujímá vedoucí pozici ve svém oboru se svým sušeným ovocem značky Chikori.

Značka Chikori

 

 

Značka Chikori nabízí milovníkům ovoce úžasně chutné způsoby, jak si vychutnat přírodní sušené ovoce.

ISO 22000, 100% vegan, GMO free

 

 Používá se technologie sušení při nízké teplotě, proces sušení trvá 12-18 hodin, tato technologie zajišťuje uchování 90% vitamínů a minerálů v ovoci.

Produkty

 Sušené švestky Chikori

SUŠENÉ ŠVESTKY

Chikori sušené švestky jsou ideální pro rychlé, zdravé a výživné občerstvení kdykoliv během dne. Nádherně sladké, mírně vlhké a měkké, mohou dobře nahradit různé, nepříliš zdravé cukrovinky. Tyto malé drahokamy jsou bohaté na vitamín A a C, beta karoten i draslík. Obsahují velké množství vlákniny a tím pročišťují náš trávicí systém. Mají mírně projímavý účinek a jsou zdrojem antioxidantů. Pomáhají předcházet kardiovaskulárním onemocněním a osteoporóze, pravidelná konzumace těchto sušených plodů nám také vylepší náladu a paměť. Baleny jsou v uzavíratelných obalech odolných proti vlhkosti.

 

Sušený meloun Chikori

SUŠENÝ VODNÍ MELOUN

Chikori sušený meloun je příjemná sladká pochoutka, bez přidaného cukru, konzervantů, či jiných chemických přípravků. Po jednom kousnutí zjistíte, že tyto výrazné, trojúhelníkové ovocné řezy jsou něco zvláštního. Chikori sušený meloun je měkký, bohatý na vlákninu, je zdravou alternativou sladkého občerstvení. Ideální pro rychlé občerstvení na cestách nebo doma, je také velice chutnou svačinkou, plnou energie a ovocného cukru s prakticky nulovým obsahem tuku. Lze ho rovněž použít do ovocných mixů, cereálií nebo k přípravě dezertů. Pohodlné balení ve 100g uzavíratelných sáčcích odolných proti vlhkosti.

 

Sušené kaki (tomel) Chikori

SUŠENÉ KAKI (Tomel)

Latinský název Kaki je „Diospyros”, což v překladu zní „božské ovoce”. Kaki si toto pojmenování plně zaslouží. Plody mají sladce nakyslou chuť, želatinovou konzistenci, aroma je spojením chutí meruněk, hrušek a broskví. Obliba stoupá nejen díky vynikající chuti, ale také díky vysokému obsahu vitamínů A a C, vlákniny, fosforu a hořčíku. Kaki je sušen při nízkých teplotách, čímž si zachovává základní živiny. Je lahodný a pikantní a je perfektní svačinou. Můžete ho použít i do do koláčů, sušenek, muffinů a ovocných salátů. Je bez přidaného cukru, konzervantů, či jiných chemických přípravků. Baleno ve 100g baleních.

Katalog - Studeným vzduchem sušené gruzínské ovoce Kareli Fruits - zn. Chikori

Copyright 2018 - 2024 © Gruzinskycaj.cz - Přírodní gruzínský čaj, sušené ovoce - Velkoobchod, e-shop