Kategorie      
Novinky
Osobní odběr Frenštát p. R.

Od dnešního dne můžete své objednávky vyzvedávat v prodejně dámského prádla a plavek JANE, na adrese Dolní 37, Frenštát p. R. Mapa výdejní pobočky zde.   Podmínkou je platbe předem na účet.

více
ZÁSILKOVNA

Nyní můžete své objednávky vyzvedávat na Vaši nejbližší pobočce Zásilkovny.

více

Ochrana osobních údajů

Úvod O nákupu Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

 

 

Správce osobních údajů
An Mara Business s.r.o.
Malá Štěpánská 542/14, 120 00 Praha 2 – Nové Město1. Jednorázový nákup bez registrace

Zpracovávají se pouze osobní údaje nutné k plnění kupní smlouvy.
Osobní údaje: jméno a příjmení, dodací a fakturační adresa, e-mail, telefon, IČ, DIČ.

2. Registrace zákazníka – uživatelský účet

Zpracovávají se pouze osobní údaje nutné k plnění kupní smlouvy a vedení uživatelského účtu, s kterým souvisí zpracování objednávek a připisování slev či bonusů.
Osobní údaje: jméno a příjmení, dodací a fakturační adresa, e-mail, telefon, IČ, DIČ.Osobní údaje nepředáváme třetím stranám, vyjímku tvoří pouze:

E-mail a telefon – tyto údaje jsou předány dopravci dle Vašeho výběru - nutné k odeslání Vámi objednaného zboží.

Portál Heureka – Ověřeno zákazníky
Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty Vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti neodmítnete zasílání našich obchodních sdělení nebo neodvoláte svůj dříve udělený souhlas. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování Vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a Vaši e-mailovou adresu. Tyto informace jsou anonymizovány.

Účetní data Jste-li  zákazníky, Vaše osobní údaje (fakturační údaje) nezbytně potřebujeme, abychom vyhověli zákonné povinnosti pro vystavování a evidenci daňových dokladů.
Evidenci vykonáva firma MEDICA CONTE s.r.o.Veškeré osobní údaje jsou zabezpečeny, případně anonymizovány.
Chráníme osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje. Chráníme je jako kdyby byli naše vlastní. Přijali jsme a udržujeme veškerá možná (aktuálně známá) technická a organizační opatření, která zamezují zneužití, poškození nebo zničení vašich osobních údajů.


Fakturační údaje se nalézají pouze v provozovně firmy An Mara Business s.r.o. a účetním oddělení, objednávky a účty jsou vedeny na serverech poskytovatele e-shopu Atomer.cz s.r.o.

K Vašim osobním údajům mají přístup naši zaměstnanci a spolupracovníci, kteří jsou vázáni mlčenlivostí a proškoleni v oblasti bezpečnosti zpracování osobních údajů.Vaše práva v souvislosti s ochranou osobních údajů

Máte právo na informace, které je plněno již touto informační stránkou se zásadami zpracování osobních údajů.

Díky právu na přístup nás můžete kdykoliv vyzvat a my Vám doložíme ve 30 denní lhůtě, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme a proč.

Pokud se u Vás něco změní nebo shledáte své osobní údaje neaktuální či neúplné, máte právo na doplnění a změnu.

Můžete využít právo na omezení zpracování, pokud se domníváte, že zpracováváme Vaše nepřesné údaje.
Omezit můžete rozsah osobních údajů nebo účelů zpracování.

Právo na výmaz (být zapomenut) – V tomto případě vymažeme veškeré Vaše osobní údaje do 30 dnů. V některých případech jsme vázáni zákonnou povinností, např. evidencí vystavených daňových dokladů. V tomto případě tedy smažeme veškeré osobní údaje, které nejsou vázány jiným zákonem.

 

Kontaktní osoba:
David Šrubař - e-mail: info@gruzinskycaj.cz


V platnosti od 15.7. 2018

Copyright 2018 © Gruzinskycaj.cz - Přírodní gruzínský čaj