Ochrana osobních údajů

Úvod O nákupuOchrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

 

 

Správce osobních údajů
An Mara Business s.r.o.
Malá Štěpánská 542/14, 120 00 Praha 2 – Nové Město1. Jednorázový nákup bez registrace

Zpracovávají se pouze osobní údaje nutné k plnění kupní smlouvy.
Osobní údaje: jméno a příjmení, dodací a fakturační adresa, e-mail, telefon, IČ, DIČ.

2. Registrace zákazníka – uživatelský účet

Zpracovávají se pouze osobní údaje nutné k plnění kupní smlouvy a vedení uživatelského účtu, s kterým souvisí zpracování objednávek a připisování slev či bonusů.
Osobní údaje: jméno a příjmení, dodací a fakturační adresa, e-mail, telefon, IČ, DIČ.Osobní údaje nepředáváme třetím stranám, vyjímku tvoří pouze:

E-mail a telefon – tyto údaje jsou předány dopravci dle Vašeho výběru - nutné k odeslání Vámi objednaného zboží.

Portál Heureka – Ověřeno zákazníky
Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty Vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti neodmítnete zasílání našich obchodních sdělení nebo neodvoláte svůj dříve udělený souhlas. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování Vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a Vaši e-mailovou adresu. Tyto informace jsou anonymizovány.

Portál Zboží.cz - Seznam
Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Zboží.cz, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty Vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti neodmítnete zasílání našich obchodních sdělení nebo neodvoláte svůj dříve udělený souhlas. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování Vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Zboží.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a Vaši e-mailovou adresu. Tyto informace jsou anonymizovány.

Účetní data Jste-li  zákazníky, Vaše osobní údaje (fakturační údaje) nezbytně potřebujeme, abychom vyhověli zákonné povinnosti pro vystavování a evidenci daňových dokladů.
Evidenci vykonáva firma MEDICA CONTE s.r.o.


Při procházení webových stránek se zaznamenává vaše IP adresa, jak dlouho se na stránce zdržíte a ze které stránky přicházíte. Používání souborů cookie pro měření návštěvnosti webu a přizpůsobení zobrazení webových stránek vnímáme jako oprávněný zájem správce.

Používání souborů cookie můžete ve svém prohlížeči zakázat.
Veškeré osobní údaje jsou zabezpečeny, případně anonymizovány.
Chráníme osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje. Chráníme je jako kdyby byli naše vlastní. Přijali jsme a udržujeme veškerá možná (aktuálně známá) technická a organizační opatření, která zamezují zneužití, poškození nebo zničení vašich osobních údajů.


Fakturační údaje se nalézají pouze v provozovně firmy An Mara Business s.r.o. a účetním oddělení, objednávky a účty jsou vedeny na serverech poskytovatele e-shopu Atomer.cz s.r.o.

K Vašim osobním údajům mají přístup naši zaměstnanci a spolupracovníci, kteří jsou vázáni mlčenlivostí a proškoleni v oblasti bezpečnosti zpracování osobních údajů.Vaše práva v souvislosti s ochranou osobních údajů

Máte právo na informace, které je plněno již touto informační stránkou se zásadami zpracování osobních údajů.

Díky právu na přístup nás můžete kdykoliv vyzvat a my Vám doložíme ve 30 denní lhůtě, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme a proč.

Pokud se u Vás něco změní nebo shledáte své osobní údaje neaktuální či neúplné, máte právo na doplnění a změnu.

Můžete využít právo na omezení zpracování, pokud se domníváte, že zpracováváme Vaše nepřesné údaje.
Omezit můžete rozsah osobních údajů nebo účelů zpracování.

Právo na výmaz (být zapomenut) – V tomto případě vymažeme veškeré Vaše osobní údaje do 30 dnů. V některých případech jsme vázáni zákonnou povinností, např. evidencí vystavených daňových dokladů. V tomto případě tedy smažeme veškeré osobní údaje, které nejsou vázány jiným zákonem.

 

Kontaktní osoba:
David Šrubař - e-mail: info@gruzinskycaj.cz


V platnosti od 15.7. 2018

Copyright 2018 - 2021 © Gruzinskycaj.cz - Přírodní gruzínský čaj, sušené ovoce - Velkoobchod, e-shop