Hodnocení čaje Manna

Přidáno: 19.02.2020

Našim zákazníkům nabízíme prémiové, kvalitní, cenově dostupné čaje.

Čaje Manna byly podrobeny náročným zkouškám! Hned dva renomovaní čajoví experti a degustátoři mezinárodního významu testovali jejich chuťové kvality.

Prvním z nich byla paní Angela Pryce (www.angelapryce.com), která navštívila Gruzii v rámci jednoho z projektů financovaných EU. Její názory a hodnocení jsou pravidelně publikovány v mnoha odborných i zájmových časopisech.

Zde jsou citace z pasáží její závěrečné zprávy, které se týkají hodnocení kvality a chuti čajů Manna:


O černém čaji s mateřídouškou a černém čaji s citronem: „Excelentní kvalita, velmi dobře vyvážená chuť obou…černý čaj s mateřídouškou je dle mého názoru vůbec nejlepší čaj v nabídce Manna.“

O zeleném čaji s mátou: „Excelentní kvalita, skvěle vyvážený chuťový profil.“


- - - - - - - - - - - - - - 


Druhým čajovým expertem byl Don Mei, z londýnské firmy Mei leaf (www.meileaf.com). Don se dlouhodobě zabývá velmi zajímavým projektem. Lidé z celého světa mu posílají vzorky čaje, které se v jejich zemi běžně prodávají v supermarketech. Nejedná se tedy o žádné úzkoprofilové, výběrové čaje nejvyšší cenové kategorie, ale opravdu čaje z běžné, maloobchodní distribuce. Jde přitom vždy o takzvané slepé hodnocení. Don testuje a hodnotí zcela anonymní vzorky - o jaký čaj se konkrétně jedná, se dozví až po přidělení známky. Cílem celého projektu je pak na jedné straně přimět supermarkety, aby se pokud možno více zajímaly o kvalitu jimi nabízených čajů a na straně druhé motivovat zákazníky, aby prostřednictvím svého spotřebitelského tlaku tuto kvalitu požadovali. Kvalitní čaj totiž rozhodně není cenově nedostupnou komoditou, dopřát a dovolit si jej může každý, jde opravdu jen o to, věnovat jistou pozornost jeho výběru.


Výše popsanou cestou Don obdržel čtyři vzorky čajů z Gruzie. Pečlivě je ohodnotil ve více než čtyřiceti minutovém videu (https://www.youtube.com/watch?v=3TcmnxEJNdQ&t=9s). Jedním z těchto vzorků byl také Černý čaj Manna.

Můžeme s pýchou a radostí citovat, co Don o našem čaji, mimo jiné, prohlásil:
„Jedná se pravděpodobně o vůbec nejlepší černý čaj prodávaný v supermarketu, který jsem kdy vyzkoušel.“

 

Všechna zmiňovaná hodnocení dávají odborný punc tomu, co víme a tvrdíme dávno – že našim zákazníkům nabízíme prémiové, cenově dostupné čaje, které svou kvalitou a chutí vysoce přesahují to, co je dnes možné nalézt v tuzemské široké maloobchodní distribuci.


 


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2018 - 2021 © Gruzinskycaj.cz - Přírodní gruzínský čaj, sušené ovoce - Velkoobchod, e-shop